אלומיניום דמוי עץ

אלומיניום דמוי עץ

על העליונות של האלומיניום כחומר גלם מצוין לייצור מגוון רחב של פריטים לבית אין כל עוררין. המדובר במתכת חזקה, קלה ועמידה שאינה דורשת תחזוקה מיוחדת לאורך שנים. יחד עם זאת, אם אתם עדיין מעדיפים את מראה העץ הכפרי בבית שלכם, תוכלו להזמין כל פריט עיצוב שתרצו לביתכם, עשוי אלומיניום דמוי עץ.

 

כיצד יוצרים את אפקט העץ באלומיניום?

אלומיניום היא מתכת, וברמה העיצובית לפחות מדובר בחומר הגלם הרחוק ביותר מהעץ. המתכת אינה מגיעה עם הריח העצי, עם המגע העצי או עם התחושה העצית, ויחד עם זאת, אפשר בהחלט להעניק לה מראה של עץ באמצעות אלומיניום דמוי עץ, ובכך ליהנות מיתרונות האלומיניום מבלי לפגוע באווירה הכפרית. את אפקט העץ באלומיניום ניתן להשיג בכמה שיטות, שהפשוטה ביותר ביניהן היא הדבקת מדבקה עם הדפס של עץ. הדפס זה יכול להגיע בכל גוון ובכל דוגמת עץ, אם כי מדובר בפתרון מאוד זול ופשוט שאינו מחזיק מעמד לאורך זמן ואינו מספק את המענה שמחפשים רוב הלקוחות.

בהתאם לכך, פותחו טכניקות חדשות ליצירת אפקט של עץ באלומיניום, ואלו מבוצעות באמצעות חריטה של מרקם עץ על גבי האלומיניום וצביעה חכמה של האלומיניום באופן שיוצר מראה אמיתי ואותנטי של עץ, לרבות צללים והבדלי גוונים ממש כפי שהייתם מצפים לראות בעץ אמיתי.

 

לאילו שימושים מתאים אלומיניום דמוי עץ?

אלומיניום דמוי עץ הוא פתרון שזמין עבורכם לכל חלק ואזור בבית ולכל פריט שתרצו לשלב בביתכם. את אפקט העץ תוכלו לשלב בחלונות האלומיניום של הבית, ובדלתות המרפסת. תוכלו לשלב אותו בסורגי החלונות ובגדר ההיקפית של הבית, ואפילו תוכלו להיעזר בו לצורך חיפוי הבית על מנת להעניק לו מראה כפרי וחמים באמצעות מתכת חזקה ועמידה מאוד.

 

למה אלומיניום דמוי עץ אם אפשר פשוט עץ?

עץ הוא חומר גלם אהוב מאוד, אך חשוב להבין שהוא לא חומר הגלם המיטבי ליישומים חיצוניים שחשופים למזג האוויר. בניגוד לעץ חי ונטוע, עץ מעובד מאבד מהעמידות שלו לפגעי מזג האוויר, ויכול לסבול מהופעת סדקים ורקב פנימי שמאכל אותו מבפנים. אלומיניום לעומת זאת, היא מתכת חזקה מאוד וגם עמידה מאוד בכל תנאי מזג האוויר, ולכן אינה דורשת תחזוקה ואינה חווה שחיקה לאורך זמן. הפתרון של אלומיניום דמו עץ מאפשר לכם למעשה, ליהנות מהיתרונות של עמידות וחוזק האלומיניום מחד, ומהמראה והתחושה הכפרית שמספק העץ מאידך.

 

אם אתם מחפשים פתרון עמיד וחזק לעיצוב הבית, אבל רוצים לשמר את מראה העץ הכפרי, אלומיניום דמוי עץ יכול להיות הפתרון המושלם עבורכם. באמצעות טכניקות ייצור חדשניות ניתן להעניק לאלומיניום מראה אותנטי ואמיתי של עץ, ולעצב אותו בדיוק כפי שאתם מדמיינים את העץ, לרבות גוונים, צללים, "עיניים" של עץ וכל אפקט אחר שתרצו לשלב.

.

השארת תגובה