מה זה מרזב אלומיניום?

מרזב אלומיניום

אם אתם מחפשים פתרון זול ועמיד לניקוז מי גשמים מגג המבנה, ללא צורך לחצוב בקירות הבית, מרזב אלומיניום חיצוני הוא הפתרון המושלם עבורכם. המרזב הוא קל משקל ולכן גם קל מאוד להרכיב אותו, והוא עמיד מאוד בפני תנאי מזג האוויר ואינו דורש כל תחזוקה לאורך השנים.

 

מה זה מרזב אלומיניום?

הצטברות של מים בגג היא בעיה איתה מתמודדים בתים פרטיים רבים, וזאת על אף שבבית מותקן מרזב מובנה, שבדרך כלל חצוב בתוך קירות הבית. מרזבים אלה נוטים להיסתם בקלות רבה מדי, ומאחר והם חצובים בתוך קירות הבית, קשה מאוד גם לנקות אותם, ומאחר והקושי איתם חוזר על עצמו חורף אחרי חורף, לרוב בעל הבית מוותר על שירותם ומחפש אלטרנטיבה נוחה יותר. מרזב אלומיניום הוא מרזב עשוי ממתכת אלומיניום דקיקה, אותו ניתן להזמין במידות שונות ובתצורות שונות, ולהרכיב על צידו החיצוני של הבית בכל מסלול שייבחר בעל הבית.

 

איך מתאימים מרזב אלומיניום לבית הספציפי?

בכל בית עשוי להידרש מרזב אלומיניום שונה, בהתאם למסלול אותו צריך לעבור המרזב מגג הבית ועד הקרקע. בהתאם לכך, את המרזב יש לבנות מחלקים ישרים וזוויות, שבהרכבתם מאפשרים ליצור כל מסלול נדרש, עם כמה פיתולים שצריך ולאיזה אורך שצריך. בכדי להבטיח את חוזקו של המרזב לכל אורכו, מקובע המרזב אל הקיר באמצעות עוגני מתכת. מאחר ודפנות המרזב הן מאוד דקיקות, גם מרזבים הנמתחים לאורך רב נותרים קלי משקל, כך שקל לעבוד איתם ואפילו להרכיב אותם באופן עצמאי לחלוטין.

 

מדוע אלומיניום ולא נירוסטה?

מרזב נירוסטה יכולה להוות אלטרנטיבה למרזב אלומיניום, אך מדובר באלטרנטיבה מאוד יקרה, מאוד כבדה ומיותרת לחלוטין. האלומיניום היא מתכת בעלת עמידות מלאה לרטיבות ומים, ולכן אינה מחלידה לאורך זמן בדיוק כמו נירוסטה. בנוסף לכך, משקלה הקל של האלומיניום מאפשרת למרזב לשרוד לאורך עשורים שלמים ללא התמודדות עם עומס המשקל האופייני של מתכת הנירוסטה, עומס משקל שלאורך זמן יכול ליצור עיוותים במרזב שיפגעו בתפקודו התקין. מרזב אלומיניום מאפשר לכם גם מגוון רחב של עיצובים, ואת המרזב תוכלו להזמין בצבע או במרקם המועדף עליכם על מנת להתאים אותו לחזית הבית ולהעדפותיכם העיצוביות.

 

אם המרזב נסתם לכם חורף אחרי חורף ואם אתם מוצאים את עצמכם מתמודדים עם רטיבות בתקרת הבית כל חורף מחדש, הגיע הזמן להחליף את המרזב המובנה של הבית, ולהתקין מרזב אלומיניום חיצוני. מרזב זול, קל מאוד להרכבה, עמיד מאוד בכל תנאי מזג האוויר וכמובן בלחות ורטיבות, ולעולם אינו נסתם. המרזב אינו עשוי צורה צינורית, וחלקו העליון הוא פתוח לחלוטין מה שמאפשר לנקות אותו בצורה קלה ולזהות כל מוקד של הצטברות לכלוך לפני שמתחיל החורף ולפני שמתחילות הסתימות איתן הייתם צריכים להתמודד עד כה.

השארת תגובה