סוככים חשמליים

 

נושא הסוככים הוא נושא רגיש במיוחד, וכל מי שיש לו חצר גדולה יודע את זה. מצד אחד, אפשר לבנות פרגולה, אבל מדובר בסוכך קבוע שאי אפשר להזיז ממקומו ועולה גם המון כסף לבנייה. מצד שני, אפשר לפתוח שמשיות גדולות אבל הן לא תמיד יציבות, הן מתלכלכות ונשחקות מאוד מהר עד כדי שבירה. אחד הפתרונות שמסתמנים כפתרון הטוב ביותר הוא הפתרון של סוככים חשמליים עליהם נדבר בשורות הבאות.

 

מהם סוככים חשמליים?

סוכך חשמלי הוא סוכך שניתן לפתיחה ולקיפול באמצעות מנוע חשמלי. על ההגדרה הבסיסית הזאת קיים מגוון רחב של עיצובי סוככים, צורות פתיחה וסגירה, טכניקות קיפול ופרישה, גדלים שונים וכן הלאה. בלחיצת כפתור אחת ניתן לפרוש את הסוכך במלואו, ובלחיצה נוספת לקפל אותו, כשאת כל עבודת הפרישה והקיפול עושה מנוע חשמלי קטן שמותקן בגוף הסוכך. כמו כן, ישנה תמיד האפשרות לפתוח את הסוכך כדי חצי מגודלו או רבע מגודלו, או כל רמת פתיחה אחרת, כך שהגמישות בשימוש בסוככים חשמליים היא מקסימלית.

 

למה זה טוב?

השאלה היא למה זה בכלל טוב סוכך חשמלי, ובמה הוא עדיף על סוכך רגיל מעבר לגימיק של פתיחה וסגירה באמצעות מנוע חשמלי. ובכן, כפי שכל בעל חצר יודע, השמש אינה מאירה לאורך היום מאותה זווית, ולאורך כל היום היא נעה מקצה אחד של השמים אל הקצה השני. המשמעות היא שעל מנת ליהנות מצל בחצר לאורך כל שעות היום, צריך סוכך נייד שאפשר להרים כל שעה ולהעביר עוד טיפה הצידה, או סוכך מספיק גדול שיכסה את כל החצר, אך גם יחסום מעבר של אוויר ושל אור בשעות בין הערביים.

סוככים חשמליים מאפשרים לכם למעשה לכוונן את הסוכך כך שתמיד יספקו לכם צל, גם מבלי לכסות את החצר כולה, ואת זה הם מאפשרים בלחיצת כפתור פשוטה, כשאת העבודה עושה מנוע חשמלי ולא אתם. בנוסף לכך, סוככים חשמליים מאפשרים לכם לקפל את הסוכך כשמתחיל החורף, ולהסיר כל דאגה מליבכם לגבי הריסת הסוכך על ידי רוחות חזקות. כשיש בריזה טובה ואתם רוצים ליהנות ממנה היטב, אתם יכולים לסגור את הסוכך. כשיש שמש קורנת בחוזקה, אתם יכולים לפתוח אותו ולכוונן אותו לכיוון המתאים. אם אפשר היה להגדיר את הסוכך האולטימטיבי, הרי שהיה זה בדיוק סוכך כזה, ובדיוק עם התכונות והיכולות הללו.

 

אם אתם מחפשים סוכך איכותי לגינה שלכם, סוכך שיאפשר לכם ליהנות מצל לאורך כל שעות היום, אבל שגם ניתן לקפל אותו לקראת בוא החורף, סוככים חשמליים יכולים להציע לכם את הפתרון הטוב ביותר הקיים. סוככים אלה גם מגיעים במגוון רחב מאוד של עיצובים מתוכם תוכלו לבטח למצוא את העיצוב המתאים ביותר לחצר שלכם, ובגודל והממדים המתאימים ביותר לחצר שלכם.

השארת תגובה