תיקון מזגנים

מיזוג אוויר הינה מערכת שנועדה לשפר את הנוחות האקלימית של אלו המאכלסים חלל כלשהו, את תנאי העבודה של ציוד. כל מערכת אוורור, חימום וקירור המשמשת למטרה זו יכולה להיות מוגדרת כמערכת מיזוג אוויר או כמערכת בקרת אקלים. הקירור מבוצע על ידי משאבת חום או על ידי התאיידות של מים. החימום מבוצע גם הוא על ידי משאבת חום או על ידי הסקה.

אבחון טכנאי לתיקון מקצועי


תיקון מזגנים כרוך ברוב המקרים בהזמנת שירותים מטכנאי מזגנים, אולם ניתן לבצע בצורה עצמאית את האבחון הראשוני טרם בואו של הטכנאי. בשורות הבאות נציג מספר עקרונות מרכזיים במסגרת אבחון של תקלות מזגנים. באופן כללי, עקרון הפעולה המאפיין את מרבית המזגנים המודרניים הוא די פשוט, המזגן מזרים גז דחוס בטמפרטורה גבוהה ובלחץ גבוה, דרך הצנרת של הקירור, שם הגז עובר שינוי במצב הצבירה ונהייה נוזל. לאחר מכן הוא מתפשט וחוזר שוב למצב צבירה של גז.

מהו עיקרון הפעולה של מזגנים מודרניים?
תהליך זה מלווה בספיחה של חום דרך האוויר שמוזרם מסביב לצנרת על ידי מאוורר. תהליך זה חוזר על עצמו מספר פעמים ועל ידי כך מייצר זרם קבוע של אוויר קר. המנוע החשמלי שמפעיל את המדחס מביא לכדי דחיסת האוויר. תהליך קירור הגז נעשה על ידי מעבה, בו ישנם מאוורר ומערכת צינורות, מזכיר קצת את אופן פעולתו של הרדיאטור במכונית שם ההתפשטות נעשית באמצעות מאייד. באמצעות המאוורר האוויר נשאב מבחוץ, בזמן שהוא עובר במסנן שחוסם חלקיקים שונים ואבק שחדרו מבחוץ.

תקלות נפוצות במזגנים
במהלך איוד הגז, גם אדי המים באוויר מתקררים, ולאחר מכן נאספים ומנוקזים מחוץ למזגן בצינור שנועד להזרימם החוצה. בעיות במזגנים עשויות להיגרם עקב כשל מסוים בכל אחד מהאלמנטים הנ"ל: המעבה, הצנרת, המדחס, המאוורר, המסנן, הניקוז או מערכת הפיקוד החשמלית שמעניקה שליטה על כל הרכיבים הללו. תיקון מזגנים בדרך כלל נדרש עקב התקלות הבאות: דליפת גז, תקלה מכאנית במאוורר או במדחס, בעיות חשמליות, בעיות ניקוז, בריחת גז, תקלות בפילטר שאינן מאפשרות לסנן את האוויר.

טיפול בתקלות נפוצות
תיקון מזגנים
 על ידי טכנאי מוסמך מתחיל בהפעלת המזגן והקשבה לו. חיפוש אחר כשל חשמלי יעשה כאשר המזגן לא נדלק, או שנדלק אך לא עושה דבר. במידה והצליל של המזגן לא תקין לאחר שהודלק, בדרך כלל הדבר יעיד על כשלים במדחס או במאוורר. במידה והמזגן לא מקרר מספיק, סביר להניח שיש נזילת מים, וברוב המקרים הדבר נובע מדליפת גז. לשם כך יבדוק הטכנאי את לחץ הגז במזגן.
 
מרכז המזגנים מספקים שירות תיקון מזגנים , ברשותינו טכנאים מקצועיים ומנוסים שיאתרו את התקלה במהירות . אנו מתקנים את כל סוגי התקלות במזגן , ברשותינו טכנאי מזגנים מוסמכים לתיקון מזגנים מכל החברות
מחירי התיקונים אצלנו קבועים מראש ולא ניתנים לשיקול דעתו של הטכנאי , כך תהיו בטוחים ששילמתם רק עבור התקלה שנמצאה אצלכם במזגן.

אנו מתמחים בתיקון מזגנים מהחברות הבאות:

 • תיקון מזגן אלקטרה 

 • תיקון מזגן תדיראן 

 • תיקון מזגן lg

 • תיקון מזגן טורנדו

 • תיקון מזגן אמקור 

 • תיקון מזגן סאגה

 • תיקון מזגן מיצובישי

 • תיקון מזגן פמילי

 • תיקון מזגן אלקו

 • תיקון מזגן מיני מרכזי

 • תיקון מזגן מפוצל

 • תיקון מזגנים ניידים


 כמו בכל מערכת מכנית גם במזגן עלולות להיות תקלות
 חלק מהתקלות השכיחות :
ברשותנו מחירים אטרקטיביים במיוחד השווים לכול נפש! 

חלקי החילוף בהם אנו משתמשים לתיקון המזגן הינם מקוריים ועמידותם מובטחת לאורך זמן .
בנוסף, תקבלו אחריות על כל תיקון והתקנה ללקוחות פרטיים ועסקים. 

ליצירת קשר מהיר ותיאום תיקון מזגן התקשרו ל: 050-937-5678
לחלופין תוכלו להשאיר פרטיכם בטופס צור קשר הבא, ואחד מנציגינו ישמח לחזור אליכם בהקדם האפשרי!
מרכז המזגנים - המומחים לתיקון מזגנים 


חזרה לדף הבית

מרכז המזגנים

Coi בניית אתרים
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק