התקנת מזגנים


ישנן שתי החלטות חשובות שצריך לקבל טרם התקנת מזגנים. הראשונה מתייחסת לסוג של המזגן, האם מדובר למשל במזגן מפוצל המהווים את מרבית המזגנים שנמכרים כיום בשוק, והשנייה מתייחסת למיקום היחידות לרבות היחידה החיצונית של המדחס והיחידה הפנימית של הקירור. חשוב שהחלטות אלו יתקבלו בהתאם לשיקולים מקצועיים של מיזוג אוויר, מה יהיה האזור המוצלח ביותר של היחידות הנ"ל על מנת ליהנות מתפוקה מקסימאלית של מיזוג אוויר. מעבר לכך חשוב לקחת בחשבון שיקולים נוספים.

אלו שיקולים והחלטות יש להביא בחשבון?

כך למשל חשוב להתייחס לשיקולים בדבר הנוחות של התקנת מזגנים, עניינים אסתטיים ברמה החיצונית והפנימית ודרכים להעברתה של הצנרת. כדי להתקין מזגנים ישנו צורך ראשית להביא בחשבון שורה ארוכה של שיקולים והחלטות, מה שהופך את המשימה לדי מורכבת. ראשית יש לתת את הדעת על כל הנושא של הספקת חשמל. מזגנים כידוע צורכים המון חשמל, ולפיכך יש להתאים את לוח החשמל הדירתי לכך. לעתים יהיה צורך להוסיף או להחליף חלקים בלוח החשמל, ובמקרים מסוימים יהיה צורך להגדיל את הספקת החשמל.

הספקת חשמל והתקנת יחידת קירור

הגדלת הספקת החשמל לדירה היא פעולה אשר שמחייבת עבודה של בעל מקצוע מוסמך דרך תיאום עם חברת החשמל. בסמוך לאזור ההתקנה של כל יחידת קירור, ישנו צורך להתקין נקודת חשמל מתאימה, בין אם על ידי שימוש בצינורות חשמל קיימים ובין אם על די העברת קו חיצוני נוסף. גם כאן יהיה צורך לפנות לחשמלאי מוסמך שיבצע את העבודה הזו. שיקול שני המחייב התייחסות במסגרת התקנת מזגנים נעוץ בהתקנה של יחידת הקירור. במידה ומדובר במזגן עילי רגיל, ההתקנה של יחידת הקירור תהיה פשוטה בשל משקלה הקל.

מתי לא נוכל להתקין מזגנים באופן עצמאי?

אם ומדובר במזגן מיני מרכזי, התקנת יחידת הקירור תהיה הרבה יותר מסובכת ולא תסתכם אך ורק בקדיחה של מספר חורים בקיר ותלייה של יחידת הקירור לאחר מכן על ידי שימוש בברגים מתאימים, כמו במקרה הראשון הנ"ל. התקנת מזגנים מיני מרכזיים מחייבת להנמיך את התקרה, להעביר תעלות מיזוג לכל חלקי הבית עוד פעולות מורכבות שמחייבות בעל מקצוע מוסמך.

מרכז המזגנים מפעילה שירותי טכנאי מזגנים המתמחים בהתקנות כל סוגי המזגנים הקיימים: מזגן אלקטרה , מזגן טורנדו , מזגן תדיראן , מזגן מיצובישי , מזגן LG , מזגן SAMSUNG ,מזגן אמקור , מזגן פמילי , מזגן פיילוט ועוד .

 
לשירות התקנת מזגן וקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד, השאירו פרטיכם בטופס הבא, ואנו נשמח לחזור אליכם בהקדם האפשרי!

Coi בניית אתרים
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק