התאמת מזגנים לבית

 

מיזוג אוויר בבית הוא חלק בלתי נפרד גם אם מדובר בדירה קטנה גדולה או יחידת דיור, כיום מזגן בכל בית הוא מוצר חשמל מבורך. יחד עם זאת כדי ליהנות מעצמת המזגן בין אם מדובר על חימום או קירור , יש להתאים את זוג המזגן לבית, או למבנה בו נמצאים. כך יהיה הרבה יותר נוח ונעים לשהות בבית בזמן שהמזגן עובד.

התקנת מזגן

 

איך מאתרים את המזגן הנכון?

בכדי שאיכות המזגן תורגש בבית יש לבדוק מספר פרמטרים חשובים לפני רכישת מזגן כזה או אחר: מה גודל הדירה- אם מדובר בדירה קטנה הרי שלא צריך מזגן גדול במיוחד משום שגם הוא לא יתאים לגודל וגם חיסכון בחשמל לא יהיה פה, לכן התאמת גודל הדירה למזגן הרצוי היא בהחלט חשובה. פרמטר נוסף שיש לבדוק סוג המזגן עם זה מזגן מפוצל, מזגן רצפתי, מזגן עילי, מזגן מיני מרכזי- בהתאם לשימוש של בעלי הדירה כך יש להתאים את בחירת סוג המזגן הנכון.
 
עוצמת הקירור/חימום –אחד הדברים הקריטיים שיש לבדוק לפני שרוכשים מזגן זה מה תפוקת המזגן כלומר מה ה BTU של המזגן. בהתאם לגודל הדירה כך גם בחירת עוצמת הקירור /חימום תהיה נעוצה בבחירת המזגן.
 
מחיר ושירות -  פרמטר חשוב שיש לקחת בחשבון זה המחיר של המזגנים וגם כמובן השירות של אותה חברה. אם מדובר במחיר זול מידי , חשוב לבדוק מדוע. אך גם שירות הוא חלק מהותי וחשוב שצריך לבדוק. האם יהיה מישהו שייסע לכם בזמן תקלה? האם יש אחראיות על המזגן? והאם שירות הלקוחות פועל כראוי בסבלנות ובהבנה מלאה.
 
מומלץ להתייעץ עם טכנאי מוסמך לגבי בחירת המזגן הנכון , הוא יידע בדיוק מה עליכם לרכוש , לפי מיקום החלונות, גודל הדירה, האם יש חומר בידוד וכן הלאה. כך הבחירה תהיה הרבה יותר מושכלת ונכונה עבורכם.
 
חברת מרכז המזגנים היא בין החברות המובילות בתחום תיקון, קנייה,ייעוץ והתקנה. ניתן למצוא אצל חברת מרכז המזגנים את כל המידע, השירות והשקיפות ללקוח. יודעים לעשות את העבודה במקצועיות רבה ובמהירות, כך שהלקוח יוצא יותר ממרוצה.
 
מחפשים מזגן איכותי לבית שלכם? או לעסק? ואינכם יודעים איזה מזגן לקנות? כאן תוכלו להתייעץ עם צוות מומחים ומנוסים בתחום ולקבל את כל המידע הרלוונטי. לחצו כאן

 
 
 
Coi בניית אתרים
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק