נזילות מים מהמזגן


ישנן תקלות רבות במזגנים והנפוצה בהן היא נזילת מים מהמזגן . ישנן סיבות שונות של היווצרות התקלה ולכן, כדאי לקרוא לטכנאי מזגנים מקצועי, שיבצע את הבדיקות הדרושות במזגן, עד שיעלה על הסיבה ויסדר את התקלה.. מומלץ, להפעיל את המזגן כשעה- שעתיים לפני הגעת טכנאי המזגנים. מומלץ לא לתקן את המזגן בכוחות עצמכם, מלבד ניקוי המסננים בצינור מים, ייבושם והחזרתם למקומם. במידה והמזגן ממשיך לטפטף, ייתכן , כי תהיינה סיבות שלא קשורות האחת לשנייה ורק טכנאי מיומן של מזגנים, יוכל לעלות על הבעיה האמיתית ולתקן את התקלה בצורה יעילה ומקצועית.


בדיקת גז הפריאון במזגן

לבטח אינכם זוכרים, מתי בפעם האחרונה, בדקתם את מצב הגז במדחס. חוסר גז במאייד גורמת לסוללה לקפוא ובכך, לייצר כמות גדולה יותר של מים, בשל הקיפאון. חור הניקוז שנסתם והמים הנאספים במאייד, גורמים להם לטפטף החוצה. גם לכלוך של הפילטרים, גורם להם להיסתם וליצור תת לחץ וכך המים אשר צריכים להיפלט החוצה, פשוט נשאבים חזרה למאייד ומטפטפים ממנו.  גם צנרת המזגן, חייבת להיות בשיפוע הנכון, כבר בהתקנת המזגן, כך שהם יהיו בשיפוע הנכון ויאפשרו למים להתנקז החוצה מהצינור המיועד לכך. גם רוח, מים ואבק רב, עשויים ליצור בוץ שיכול לגרום לסתימות בחלקו הפנימי של המזגן.
לרוב, הסיבות של נזילות מים מהמזגן, יכולות לנבוע מהתקנה לא נכונה של המזגן, תחזוקה לא נכונה או הזנחה של תחזוקת המזגן. יש לנקות את המסננים, אחת לחודשיים, מה שימנע ממכם תקלות והוצאות כספיות מיותרות.  טכנאי מזגנים, לאחר תיקון המזגן, יעניקו הוראות תחזוקה בעלי המזגנים, כך ייהנו מקיץ קריר ונעים ללא תקלות.    


מרכז המזגנים- המקצוענים  שימצאו פתרון לכל תקלה במזגן

מי שחש כי המזגן שלו, אינו מקרר כתמול שלשום, כדאי לפנות לחברת מזגנים וותיקה ואמינה. חברת מרכז המזגנים תפתור לכם את כל התקלות השונות במזגנים. אם הקיץ כבר הגיע והתחלתם להפעיל את המזגן וראיתם כי ישנן נזילות, לבטח תחפשו חברת מזגנים מקצועית, אשר תענה לכם על השאלה מדוע ישנן נזילות מים מהמזגן. חברת מרכז המזגנים, פועלת מזה 10 שנים ועובדת אך ורק עם חלפים מקוריים על פי יצרנית המזגן שיש לתקן או לתחזק. יש לציין, כי חברת מרכז המזגנים, עובדת עם המגזר הפרטי, העסקי הציבורי והמוסדי והיא מומלצת בחום בקרב לקוחות רבים, הן בשל מקצועיותה והן בזכות השירות האדיב והיעיל שהיא מעניקה.
 
Coi בניית אתרים
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק