התקנת צנרת מזגן


זו עובדה ידועה, כי דליפת גז, גורמת לעבודה לא תקינה ועוצמתו נחלשת. יש למלא גז, אך לפני כן, לדאוג שאיש מקצוע אמין כמו טכנאי מזגנים, יבדוק מהיכן נובעת התקלה, כך שלא ימלא גז והוא ידלוף שוב. הכל מתחיל עם התקנה נכונה של צנרת המזגן. הדליפה של גז הפריון שהוא מיועד למזגנים ומקררים, הינה מסוכנת, היות והיא גורמת לצריבה בעיניים, ריח לא נעים ותופעות לוואי נוספות. זו הסיבה, כי יש להזמין מיד טכנאי מזגנים. יש לציין, כי גם המזגן הטוב ביותר, עלול לאבד מעוצמתו, כאשר הוא קיימת בו דליפת גז.  יש לוודא, כי הפילטרים נקיים ואם המזגן אינו מקרר כמו שצריך, סימן כי יש למלא בו גז.

 

תיקון צנרת מזגןגורמים נוספים לדליפת גז מהמזגן

אם היה אצלכם טכנאי בעבר והלחים את הצינורות במקום להחליף חדשים, ייתכן כי במשך הזמן, החיבורים לו החזיקו מעמד ויש דליפת גז. כדאי להעיף צבט בצינורו ואם גיליתם הלחמות, סימן שזו הבעיה. גם אם יש לכם מזגן חדש ומשוכלל, הוא יכול להראות סימני דליפה ועשוי להיחלש מבחינת תפוקת הקור, אם לא הייתה התקנה נכונה של צנרת המזגן. יש לציין,  כי מיום התקנת המזגן, במידה ועברו שנתיים שלוש ובתקופה זו , לא היה חסר גז מזגנים והוא החל לאבד מעוצמתו, זה הזמן למלא גז ע"י מתקין מורשה וטכנאי מזגנים. אם יש לכם טכנאי שאתם מכירים, או שאתם סומכים על החברה ממנה הזמנתם את המזגן, כדאי כי תשאלו את השאלות הנכונות ותתארו את התקלה באזני הטכנאי, כבר בשיחת הטלפון הראשונה.
בררו כמה עולה מילוי גז, אם יש לבצע בדיקה כללת, מה שמומלץ לבצע, לפני בוא הקיץ גם כך, למי שמעוניין בוחלת חיים ארוכה של המזגן. 


 המקצועיות של מרכז המזגנים

אם יש לכם נזילת גז, הנובעת בגין חוסר התקנה נכונה של צנרת המזגן ובריחת הגז, הגיע הזמן, למצוא חברה אמינה של מזגנים עם צוות מקצועי ומיומן , בעל ניסיון רב שנים כמו מרכז המזגנים. מדובר על חברה הקיימת כבר 10 שנים ומספקת שירות לבתים פרטיים, בתי עסק ולמגזר הציבורי. חברת מרכז המזגנים, עובדת אך ורק עם חלפים מקוריים שמאריכים את תוחלת חיי המזגן. ניתן למצוא תיקונים של : מזגן מיני מרכזי, מזגן עילי, תיקון ומכירה של מזגנים מכל הסוגים, הכוללים גם מזגנים ניידים וכן, התקנת צ'ילרים ותיקונם. לחברה יחס אדיב, שירות מקצועי ועמידה בזמנים..
Coi בניית אתרים
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק