סוגי המזגנים הנפוצים

 

 

חודשי הקיץ בישראל הם ללא ספק חודשים חמים מאד שהצורך במזגנים הוא הכרחי, אם בעבר היה קיים מספר מצומצם של מזגנים הרי שכיום המצב אחר לגמרי וניתן למצוא מזגנים בכל מיני גדלים, לחדרים קטנים, גדולים, וכן הלאה. גם יצרני המזגנים זיהו פוטנציאל גבוהה וכיום מציעים מזגנים באיכות טובה יותר ולטווח ארוך בהתאמה אישית.

פנה למרכז המזגנים
 

אילו מזגנים קיימים בתחום המיזוג?

כאמור ההיצע הוא רב ולעיתים אפשר ללכת לאיבוד מרוב מבחר כה גדול של מזגנים. לכן לפני רכישת מזגן כלשהו רצוי מאד להתייעץ עם מומחים בתחום על מנת לוודא שרכישת המזגן היא לא לחינם ושהיא אכן משרתת את המטרה.
כך למשל אם אתם זקוקים באופן מיידי למזגן ואין אפשרות להתקין מזגן מכל סיבה שהיא , ניתן למצוא פתרון וזה מזגן נייד- מדובר על מזגן עם גלגלים שניתן להעביר אותו מחדר לחדר ועוצמת הקירור שלו היא בינונית. מזגן זה מתאים בעיקר למי שגר בשכירות, סטודנטים, ועוד.
 
מזגן מפוצל- ברוב בתי האב כיום המזגנים הנפוצים ביותר הם המזגנים המפוצלים, היתרון בהתקנת מזגן מפוצל הוא שעבודתו שקטה ואינה מצריכה התקנה נוספת של מזגן בחדר אחר. המזגן המפוצל לרוב הוא מזגן עילי אך ניתן למצוא גם מזגנים מפוצלים שהם ריצפתים.
 
מזגן מיני מרכזי- מדובר על מזגן מפוצל והוא ממוקם במסדרון הבית, במזגן מסוג זה ניתן לשלוט על עצמת המיזוג בכל חדר. וזה יתרון משמעותי.
 
כמובן שקיימים סוגים רבים ונוספים, אך לפני בחירת המזגן הרצוי יש לבדוק היטב מה הכי מתאים למבנה או לדירה בה יותקנו המזגנים.
 

 

BTU- למה זה משמש?

 
המושג BTU הוא בעצם יחידה המודדת את תפוקתו של המזגן אם זה בזמן חימום או קירור. בשטחים גדולים יותר תפוקת המזגן כמובן תהיה גבוהה. כדי לדעת מה ה BTU יש להתייעץ עם טכנאי מזגנים שיבדוק באופן יסודי ויספק את הנתון.
 
אחת החברות המובילות בתחום המיזוג היא מרכז המזגנים מדובר על  חברה בעלת מוניטין עם שירות מהיר ומקצועי , ועובדי החברה מספקים פתרונות מיזוג בצורה יעילה המתאימה לכל לקוח. חברת מרכז המזגנים משלבת ידע, מקצועיות , ופועלת בטכנולוגיה מתקדמת.
אז אם אתם זקוקים להתקנת מזגן חדש, המזגן הישן התקלקל ודורש תיקון, מרכז המזגנים כאן לשירותכם בכל עת, ניתן למצוא מידע נוסף בדיוק כאן.

 
 
 
 
Coi בניית אתרים
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק