טכנאי מזגנים

תיקון מזגנים או התקנת מזגנים היא לא מהמשימות שניתן לבצע באופן עצמאי. על מנת להתקין מזגן ישנו צורך לפנות אל טכנאי מזגנים מוסמך, כאשר השלב הבא יהיה כרוך בבחירה נכונה של טכנאי מקצועי ואמין (טכנאי מזגנים יצאת צדיק). אולם טרם בחירה זו עלינו ראשית לחשוב על כל הנושא של רכישת מזגן והתקנתו. בנושא זה ישנן שתי אפשריות מרכזיות הראשונה כרוכה ראשית בבחירה של מזגן מסוים דרך התקשרות עם חברה שמשווקת מזגנים, שאחראית בנוסף של שירותי ההתקנה של המזגן, והאפשרות השנייה היא לפנות למתקין מזגנים שיבחר ויתקין עבורנו את המזגן.


לקבלת שירות מטכנאי מזגנים מומחה חייג: 050-937-5678

טכנאי מזגנים מרכז המזגנים

במרכז המזגנים אנו נותנים שירותי טכנאי מזגנים עד לביתך או לעסק , בדיקת גז למזגן ,בדיקה לצנרת המזגן  , בדיקה למדחס המזגן והכל ע"י טכנאי מזגנים מוסמך לכל סוגי המזגנים : מזגן מיני מרכזי , מזגן עילי , מזגן עילי מפוצל , מזגן רצפתי , מזגן נייד וכל סוגי המזגנים הקיימים בעולם המזגנים . 

התקנת מזגנים 

מה כוללת ההתקנה? 
התקנה בסיסית של המזגן לכל מקום שהלקוח מבקש ע"י מנוף מקצועי
2 מטר צנרת גז ( אנו מתחייבים לתכנון מקצועי של צנרת הגז ) 
3 מטר צינור ניקוז ( התאמה מרבית של צנרת הניקוז לפי סטנדרט המבנה )
תושבת למנוע  ( אנו מתקינים את התושבת למדחס המזגן באופן תקני ) 


במרכז המזגנים דוגלים במקצועיות ואנו מכשירים את הטכנאים בכל החידושים הטכנולוגים הקיימים בעולם המזגנים , בסרטון וידאו הבא תוכלו לראות איך אנו מורידים יחידת מיזוג אוויר מן התקרה ללא צורך במספר טכנאי מזגנים , אנו משתמשים בכלים המתקדמים ביותר בענף המזגנים ומזמינים אתכם לחוות שירות מקצועיות ואמינות כאחד.

לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד, השאירו פרטיכם בטופס הבא, ואנו נשמח לחזור אליכם בהקדם האפשרי!
Coi בניית אתרים
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק